Markanızı çok iyi anlatan size özel online video!

Artık işletmeniz internette arandığında, işinizi anlatan videolarınız ile potansiyel müşterileriniz artacak, işiniz büyüyecek!

Nasıl Çalısır?

,

Tek seferde bulunun,

potansiyel

müsterilerinize ulasın.

,

,

Cambio markanızı çok iyi anlatan size özel online video hazırlar.

Videonuzu potansiyel müşterilerinize ulaştırır, markanızı herkes tanır!!

Kalp ve Eller

Bağ kurun

Cambio videoları potansiyel müşterilerinizin satın alma kararını etkiler.

iconfinder_coctail_82564.png

Basit ve Zahmetsiz

Cambio sizi yormaz, işletmenizin çalışmasını aksatmaz.

iconfinder_m-21_4230540.png

Videonuz izlensin

Cambio videonuzu internette sizin için dağıtır, işletmeniz internette görünür olur.

iconfinder_269_Money_Dollar_Bundle_Savin

Herkes için

Bir servet harcamanıza gerek yok, Cambio her bütçeye çözüm düşündü.

Müşteri Deneyimleri

"Cambio ile işletmemizin video sürecinde çalıştık. Sağladıkları içerik katkıları ve yönlendirmeleri çok değerliydi. Süreçte yaşadığımız zorluklara rağmen, hızlı, titiz ve sonuç odaklı çalışmaları sayesinde ihtiyacımız olan çalışmayı bizlere eksiksiz teslim ettiler. Tekrar Teşekkürler.

Monstera Coffee

Video Çekim Paket Fiyatları
6taksit.png
Video Çekim Paket Fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Kredi kartı bilgilerimi vermek istemezsem ne yapabilirim?


Cambio PayU ile ortak çalışmaktadır. PayU altyapısı teknolojinin sağladığı son güvenlik sistemleriyle yapılandırıldığından kredi kartı ile ödeme yapmak, havale yapmak kadar güvenlidir. Üstelik kredi kartı ile ödeme yapmak çok daha basit ve zahmetsizdir. İnternetten kredi kartı ile ödeme yaptığınızda biz dâhil kimse kart bilgilerinizi göremez ve ulaşamaz. Gireceğiniz tüm kredi kartı bilgileri 128 bit SSL teknolojisi ile şifrelenerek ilgili bankaya ulaştırılmakta ve kimsenin bu bilgiye erişmesi mümkün olmamaktadır. Elektronik ödeme esnasında yapılan tüm işlemler kayıt altına alınmaktadır. Bu sayede herhangi bir problem anında veya aldatma teşebbüsünde kayıtlarımızdan geri dönerek konuyu çözmek için tüm bilgilere derhal ulaşılmaktadır. Kredi kartınızdan tahsilât sırasında bir hata yapılırsa siz bize ulaştıktan sonra hata derhal düzeltilir ve ispatlanabildiği sürece sizin beyanınız esas alınır. Bakiyeniz yeterli olmazsa, ya da bilgilerinizi yanlış girmişseniz, sistemimiz bizleri uyarır ve biz verdiğiniz telefonlardan hemen size ulaşırız. Yine de kredi kartı haricinde ödeme yapmak isterseniz, alternatif ödeme yöntemlerimiz de var.
Sipariş verme anından, videomun teslim edilmesine kadar ne kadar süre geçer ?


Siparişiniz alındıktan en geç 1 saat sonra Cambio müşteri temsilcisi tarafından aranacaksınız. Videonuzun çekimi için sizinle birlikte bir gün kararlaştıracağız. Çekim günü işletmenizindeki çalışmamız 2 ila 4 saat arası sürer. Çekimi takip eden 7 gün içerisinde, çekilen videonuzun montaj, grafik ve sesleri tamamlanmış olarak teslim edilmeye hazır hale gelir.

Siz online olarak videonuzu izler, varsa revizyonlarınızı bize bildirirsiniz.

Not: Sizin tarafınızdan bize ulaşan revizyonlar için ekstra 5(beş) gün daha gerekiyor.
Video neye benzeyecek?


Cambio'nun hazırladığı her video belirli bir kalitedir. Bunun sebebi ise Cambio reklam ve sinema profesyonellerinin ortak girişimidir. Arkasında yılllarca ajanaslarda, interaktif-internet medya ajanslarında, televizyon kanallarında ve sinema sektöründe drama çalışmış, hikaye anlatmayı ve dinletmeyi bilen bir ekip var. Cambio, kaliteli bir çalışmayı ekonomik olarak almanızı hedefliyor. Başka işletme sahiplerinin bizimle yaşadığı tecrübelere, işletmelerinin daha çok müşteriye ulaşmasına yardım eden videolarına buradan bakabilirsiniz.
Ödemeyi yaptıktan sonra çekim tarihi için bir sınırım var mı?


Çekim tarihinin, ödeme işleminin tamamlanmasından 1 (bir) ay içerisinde belirlenmesi gerekmektedir. Sizi de Cambio ailesinde görmekten mutluluk duyarız, lütfen sürenizi geçirmeyin.
Çekimim ne kadar sürecek?


Cambio'nun deneyimli ve dinamik ekibi mekanınızın büyüklüğüne ve sizin kamera karşısındaki rahatlığınıza göre 2 ila 4 saat içerisinde tüm çekimi tamamlar.
Şirketimi/Dükkanımı çekim günü kapatmam gerekiyor mu?


İşletmenizi kesinlikle kapatmanız gerekmiyor. Hatta açık ve faliyette olması daha zengin bir video hazırlamamıza yardımcı olacaktır. Hatta isterseniz videonuzda görünmesini istediğiniz müşterileriniz, arkadaşlarınız varsa onları da davet edebilirsiniz.
Bir senaryo yazmama gerek var mı?


Bir senaryo yazmanıza gerek yok. Çekim tarihi belirlendikten sonra Cambio müşteri temsilcisi size e-mail yoluyla çekim sırasında size sorulacak soruları gönderecek. Bu sorulara hazırlayacağınız kısa cevaplar, çekim günü rahat etmenizi sağlar. Ayrıca biz çok iyi biliyoruz ki kimse markanızı sizden daha iyi anlatamaz. Samimi, sahibinin sesinden bir video, potansiyel müşterilerinizin; satın alma kararını vermesinde en önemli etkenlerden biridir.
Çekim tarihimi değiştirebilir miyim?


Çekim tarihinizi, belirlenen tarihten 7(yedi) gün öncesine kadar değiştirmek için bize ulaşmanız gerekir.
Tek mekandan fazla mekan çekebilir miyiz?


Eğer PRO paket satın aldıysanız elbette birden fazla mekanda çekim yapabiliriz. Fakat daha düşük bir paket satın aldıysanız, diğer mekanlara ait temin edeceğiniz görselleri kreatif montaj esnanında kullanabiliriz.
Daha önce elimde olan malzeme ile birşey hazırlayabilir miyiz?


Elbette hazırlarız. Basic paketimiz, sizin daha önce elinizde bulunan görselleriniz ile hazırlanan, profesyonel seslendirme ve müzik ile hazırlanmış, mobile ready desteği olan videoları da kapsamaktadır. Cambio kalitesinde hazırlanacak 30 – 60 saniyelik video da, eğer görselleriniz; güzel çekilmiş, doğru kompozisyonlar ise diğer paketler gibi etkili olacaktır. Fakat videonuz sizin sesinizi, sizin samimiyetinizi her zaman arar. Bizden söylemesi! :)
Kamera karşında rahat değilim ? Benim yerime başkası olabilir mi?


Markanızı en iyi siz anlatırsınız. Ancak kendinizi rahat hissetmiyorsanız, sizin yerinize bir çalışanınız veya müşterileriniz de sizi anlatabilir. Bu tamamen sizin tercihiniz.
Videomu ilk ne zaman görebilirim?


Videonuzu çekiminiz yapıldıktan 7(yedi) gün içinde, size göndereceğimiz online link ile görebilirsiniz.
Videomu beğenmezsem?


Videonuzda beğenmediğiniz noktalar olursa, paketinizde olan revizyon hakkınız kadar revize edebilirsiniz. (Çoğu zaman müşterilerimiz videolarını o kadar çok beğenir ki “aman dokunmayın” derler.)
Sizin tarafınızdan bize ulaşan revizyonlar içinse uygunluk takvimimize göre ekstra 5(beş) gün daha gerekiyor.
Videom nasıl dağıtılacak?


Videonuz, sizin onay vermenizden veya geçerli sürede onay vermediğiniz taktirde, otomatik onayın ardından 5(beş) iş günü içerisinde öncelikle kendi web sitenizde olmak üzere;

  • Google
  • Vimeo
  • Youtube
  • Facebook
  • Twitter
ve sizin işletmenizi ilgilendiren sektörel portallara Cambio tarafından dağıtılacak. Aynı zamanda dijital bir kopyayı da size ulaştıracağız.
Embed kod nedir?


Web sitenizde yada istediğiniz herhangi bir web sitesine, portala, foruma, e-mailinize videonuzu koyabilmek için gereken kod bloğudur.
Eğer ileride videonuzda bir değişiklik yapmak istersem ne olacak?


Eğer ileride videonuzda bir değişiklik yapmak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin için tekrar çalışmaktan büyük keyif alırız.
Bu kadar kısa zamanda nasıl oluyor da bu kadar kaliteli videolar hazırlıyorsunuz?


Cambio tüm altyapısını işiniz aksamadan en kaliteli sonucu elde edin diye kurdu. Arkasında yıllarca reklam ajansları ve televizyon için içerik üretmiş profesyoneller var.
Videomda fon müziği olarak Metalica çalmak istiyorum olur mu?


Medya dünyası telif konusunda çok hassastır. Ne yazık ki kullanım haklarına sahip olmadığımız müzik parçalarını videolarımızda kullanmıyoruz. Arzu ederseniz kullanmak istediğiniz parçanın lisans bedelini sizin için araştırabiliriz.
Videom çekildi şimdi bu video ile ne yapacağım ben?


Cambio isteğiniz üzere, videonuzu sizin için internette ve sosyal medya sitelerinde dağıttı. Siz de durmayın videonuzdan olabildiğince verim alın! Videonuzdan nasıl maksimum verim alacağınıza dair dökümanlar gönderdik. İnceleyin, sorularınız varsa bize her zaman destek@cambio.istanbul'dan ulaşabilirsiniz.

Sektörlerinin önde gelen kurum ve markaları için tüm iş süreçlerine katkı sağlayan, yaratıcı videolar hazırlıyoruz.

Örnekler